Electrobit OÜ is authorized distributor of Mitsubishi Electric Factory Automation
Electrobit - Moodulkontroller MELSEC L: Mitsubishi L kontroller

Moodulkontroller MELSEC L

Kuni 4096 sisendit / väljundit

Kompaktne, ainult 9 cm kõrge, kuid jõuline alusevaba moodulkontroller keskmistele süsteemidele.

Mitsubishi MELSEC L sarja moodulkontroller on kergesti konfigureeritav ja paigaldatav DIN-liistule, rohke funktsionaalsusega ja soodsa hinnaga keskmise keerukusega süsteemidele. 

Mitsubishi MELSEC L seeria moodulkontrollerite eripära on puuduv ühisalus, kuhu peaksid kinnituma toiteplokk, protsessor ja teised moodulid ning mille kaudu toimuks sisemine andmevahetus moodulite vahel. Selle asemel kinnituvad MELSEC L kontrollerid DIN-liistule ja andmeside toimub küljel olevate pistikühenduste kaudu. Kokku saab ühendada kuni kümme moodulid ühe CPU kohta.

 

Paindliku arhitektuuriga lahendus

Alusevaba süsteem tagab süsteemiintegraatorile mugavuse ja paindlikkuse kontrolleri konfigureerimisel. Protsessormoodulitel on sisseehitadud Ethernet ja Mini-USB liidesed, SD/SDHC kaardipesa programmi salvestamiseks ja andmete logimiseks, lisaks on sisseehitatud 24 sisendit / väljundit kiirloenduritega ja transistorväljunditega. Võimsamal CPU moodulil on olemas ka kiire andmesidevõrgu CC-Link V2 Master/Slave liides.

Lisaks CPU moodulile võimaldab süsteem kasutada kuni kümmet laiendus- või erifunktsionaalmoodulit, nagu sisendid / väljundid, analoogmoodulid, kiirloendurid, andmesidemoodulid, positsioneerimismoodulid jne.

MELSEC L seeria kontrollerid sobivad suurepäraselt nii eraldiseisvatele süsteemidele kui ka koostööks teiste kontrolleritega läbi andmeside võrgu.

Andmete logi

Andmete logi on kergesti seadistatav wizard-i abil ning on tõhus tööriist protsessi analüüsiks ning vigade otsimisel. GX LogViewer tarkvara abil on andmed kergesti loetavad ja mõistetavad.

USB ja Ethernet juba sisseehitatud

MELSEC L kontrolleri protsessormoodulil on sisseehitatud USB 2.0 ja Ethernet liidesed, mis lihtsustavad kaugligipääsu programmile ja diagnostikale. Ethernet liides toetab otseühendust  ning ei vaja eraldi konfigureerimist.