Electrobit OÜ is authorized distributor of Mitsubishi Electric Factory Automation

Lühidalt Electrobit OÜ´st

Meie põhitegevusalaks on tööstusautomaatika seadmete turustamine ja uute tehnoloogiate edendamine Eestis. Me väärtustame head tehnilist tuge, kiiret tarnet ja kvaliteetseid tooteid. Meie oleme Electrobit.

Electrobit OÜ nime all tegutseme alates 01.02.2016 ning oleme Eesti tööstusautomaatika ettevõte. Eelnevalt kuulusime Beijer Electronics AB kontserni ning olime Beijer Elctronics Eesti OÜ. Beijerist võtsime Electrobiti kaasa kõik selle, mida meie kliendid ja koostööpartnerid hea sõnaga meenutavad: kvaliteetne tootevalik, kiire tarne, suur ladu ja eelkõige muidugi meie erakordne seltskond.

  Liina Koit liitus meiega 1. aprillil 2010 müügiassistendina, tänaseks tegeleb ta aga kogu ettevõtte logistikaga, turundamisega, ettevõtte haldamisega veebis ja kui aega üle jääb, siis assisteerib pisut ka müügimehi. Ja kui mõnel kliendil on nii rohkelt õnne, et satub meie kontorisse õigel ajal, siis saab ta maitsta Liina tehtud kooki.
  Andrei Dorosh aka Andreika alustas tööd meie kollektiivis müügiinsenerina veel enne Beijeri ajastut, siis kui olime UTU Elektrotehnika AS automaatikaosakond, 01. oktoober 2004. Andreil on kaks kirge: tööstusautomaatika (eriti kontrollerid ja operaatorpaneelid) ning sushi, järeleandmisi ei tee ta kummalegi. Andrei puhul kehtib ütlus- vaga vesi, sügav põhi. :)
Rene Erkman aka Renku aka Relee on meie kollektiivi kõige targem osa, asudes tehnilise toe inseneri ja programmeerija ametikohale 2. juulil 2012. Renele otsa vaadates on koheselt selge, et kui ilm ja olukord lubavad, siis eelistab ta autole mootorratast, seda nii tööl kui vabal ajal.
  Indrek Vendelin on vanim liige ning alustas UTU Elektrotehnikas insenerina 02.02.1998. Nüüd siis sai temast Electrobit OÜ omanik ja juhatuse liige. Indrek teab peaaegu kõike sagedusmuundurite ja sujuvkäivitite hingeelust ning ta on fanaatiline probleemide lahendaja (tekitab probleeme ja lahendab neid siis). Vabal ajal jäädvustab Indrek fotodele elu enda ümber. Ja selle kodulehe kood on Indreku kirjutatud.
   

Meie eesmärgiks on pakkuda nii uutele kui ka olemasolevatele klientidele ja koostööpartneritele kõrgkvaliteetseid automaatikaseadmeid, parimat koolitust ja tasemel tehnilist tuge, et muuta Teie automaatikalahendused kergemaks ja efektiivsemaks. Meie tooted ja automaatikalahendused on suunatud suurematele ja väiksematele ettevõtetele erinevates valdkondades, kuid ühiseks nimetajaks on ikkagi automaatika.