Electrobit OÜ is authorized distributor of Mitsubishi Electric Factory Automation
Electrobit - Meie tarnijad: Meie tarnijad

Meie tarnijad

Kõige innovatiivsemad ideed
erinevatest maailma nurkadest

Üks meie edu alustaladest on hea koostöö tarnijatega. Nad on oma ala tipptegijad- tootjad, kes loovad uusi innovaatilisi lahendusi ning määravad tööstusautomaatika arengut maailmas.

Beijer Electronics 

 

Kuna oleme ise kuulunud Beijer Electronics kontserni 2006-2015 ja isegi natuke kauem, siis tunneme Beijeri meeskonda nagu oma peret. Beijeri toodetest pakume operaatorpaneele ja kõrgema IP-tasemega BFI sagedusmuundureid.

Datasensing 

 

Datasensing on sündinud kahe suure andurite ja turvaseadmete tootjate liitumisel: Datalogic ja Micro Detectors. Datasensing valikust leidub induktiiv-, foto-, ultraheli- ja mahtuvusandureid, turvakardinaid ja lasereid, skannereid ja kaameraid.

Idec

Idec on suure tootevalikuga Jaapani tarnija, kes enamus oma toodetest valmistab ise. Idec pakub kõrgkvaliteetseid nuppe, toiteplokke, fotoelektrilisi andureid, signaaltorne, suuri LED-indikaatoreid ja kontrollereid.

J.Schneider Elektrotechnik

J.Schneider Elektrotechnik omab üle 75 aasta kogemust toiteallikate ja UPS-seadmete valmistamisel. J.Schneideri DC UPS-ide ja toiteplokkide märksõnadeks on kõrge effektiivsus ja kvaliteet.

Korenix Technology

Korenix Technology on Korea tööstusliku andmesideseadmete tootja ja kuulub Beijer Electronics kontserni. Korenix pakub hea hinnaga häid tööstusautomaatikale mõeldud switche ja konvertereid.

Mitsubishi Electric

Mitsubishi Electricuga seob meid pikaajaline koostöö juba aastast 1998, siis kui olime veel UTU koosseisus. Me pakume Mitsubishi Electric FA (factory automation - tööstusautomaatika) tootevalikut täies ulatuses, kuid oleme rohkem keskendunud sagedusmuunduritele, programmeeritavatele kontrolleritele, servosüsteemidele, operaatorpaneelidele ja SCADA tarkvarale.

Posital FRABA

Posital on väga pikaajaline ja usaldusväärne Fraba Group´i kuuluv enkoodrite tootja aastast 1963. Meie koostöö sai alguse aastal 2017, oma tootevalikut oleme laiendanud Positali enkoodrite ja kaldeanduritega.

Power Electronics

Power Electronics on Hispaania sagedusmuundurite, sujuvkäivitite ja päikseelektrijaamade varustuse tootja. Meie koostöö kestab juba mitu aastat ning pakume Poewr Electronicsi sujuvkäiviteid ja suuri eriotstarbelisi sagedusmuundureid.

Tosibox

Tosiboxi meeskond on samanimelise toote leiutaja ja arendaja. Meie koostöö algas veel Beijeri ajastul ning on kestnud juba mitu aastat. Meie hindame Tosiboxi head tuge, kiiret tarnet ja paindlikkust meie klientide tehniliste ülesannete lahendamisel.

Westermo Teleindustri

Westermo on üks juhtivamaid tööstusliku andmeside seadmete tootjaid, kelle tooteid iseloomustavad kõrge kvaliteet ja töökindlus. Westermo kuulub Beijer Electronics kontserni.

 

Wittenstein

Wittenstein pakub kõrgkvaliteetseid madala lõtkuga reduktoreid juba aastast 1979. Sellised reduktorid kasutatakse kõrge täpsusklassi ajamites, näiteks servoajamites.