Electrobit OÜ is authorized distributor of Mitsubishi Electric Factory Automation
Electrobit - Tööstusrobotid: Mitsubishi Electric industrial robot

Tööstusrobotid

Horisontaalsed ja vertikaalsed robotid
nelja- ja kuueteljelised

Mitsubishi tööstusrobotid on kiired, töökindlad ja pika hooldusintervalliga tublid abilised. Valikus on horisontaalseid, nn SCARA robotid kui ka vertikaalseid, nn ARM (käsi) robotid.

Mitsubishi Electric on pika ajalooga tööstusrobotite valmistaja. Mitsubishi tööstusrobot on väga kiire, suure täpsusega ja uskumatult töökindel. Uued RV-FR seeria robotid on ehitatud Mitsubishi MR-J4 servomootorite ja Harmonic Drive reduktorite põhjal. Kvaliteetsed komponendid tagavad robotile pika hooldusintervalli ja eluea. 

Uus CR800 roboti kontroller on kompaktne, kiire ja rohkete võimalustega. Lisaks roboti juhtimisele on CR800 kontroller võimeline juhtima veel ühte telge (nt. roboti aluse liigutamiseks). Mitsubishi CR800 kontrollerid sisaldavad enamus lisafunktsioone, mille eest teised tootjad küsivad lisatasu. CR800 kontrollerile saab lisada ka erinevaid lisakaarte.

Roboti valikut lihtsustab RT Toolbox 3 tarkvara, mis võimaldab programmeerida ja simuleerida roboti tööd modelleeritud keskkonnas. 

Electrobit OÜ pakub head Mitsubishi robtotite alast tehnilist tuge ja asjalikku programmeerimise koolitust.

Kuidas valida?

Roboti valikul on mõned põhiparameetrid, millega võiks arvestada:

  • haarde ulatus
  • telgede arv
  • nominaalne koormus
  • (standard) tsükli aeg

Haarde ulatus ja telgede arv määravad, kas robot ulatub manipuleerima vajalike punktide vahel, möödudes takistustest piiratud ruumis. Seda võib olla veidi raske ette kujutada - appi tuleb modelleerimis- ja simuleerimistarkvara RT Toolbox 3.

Nominaalne koormus näitab, kui suurt raskust on robot võimeline liigutama täies ulatuses, ka haarde ulatuse piiril. Arvesse tuleb võtta ka haaratsi ja lisaseadmete kaal.

Tsükliaeg näitab, kui kiiresti robot suudab teha järgmist liigutust ja tulla algpunkti tagasi:

robotid - tsükkel  

Töökeskkond

Mitsubishi Electric tööstusrobotid on saadaval tavakeskonnale, nn puhta ruumi keskonnale, õlipritsmekindlatena, toiduainetööstusele jne. Täpsema informatsiooni saamiseks võta meiega ühendust.

Oleme alati abiks roboti valikul, pöördu julgelt.