Electrobit OÜ is authorized distributor of Mitsubishi Electric Factory Automation
Electrobit - MELFA Assista koostöörobot (cobot) tööstusele: MELFA Assita RV-5AS-D cobot robot

MELFA Assista koostöörobot (cobot) tööstusele

MELFA Assista on uue põlvkonna tööstuslik koostöörobot- kiire, vastupidav ja täpne. Assista on koormusele kuni 5 kg, ulatusega 910 mm. Tugev ehitus ja kvaliteetsed komponendid tagavad Assista cobot-ile pika eluea, kuni 30 aastat.

Vastupidav, kuid alati abivalmis koostöörobot MELFA Assista on kohal

Mitsubishi MELFA Assista on koostöörobot mis on ehitatud Mitsubishi tööstusliku roboti baasil. Assistas on kasutatud kõige uuemaid tehnoloogiaid, mis teevad temast väga vastupidava ja täpse abilise paljude tööülesannete täitmisel. MELFA Assista võib töötada nii tööstusliku kui ka koostöörobotina. Kuna Assista on sertifitseeritud vastavalt standardile ISO:TS15066, võib ta jagada töökohta inimesega ning saada temaga heaks ja turvaliseks sõbraks, kes on alati valmis teile ulatama oma abikäe. MELFA Assista täpsus on +/- 0,03mm, ulatavus 910mm ning eluiga kuni 30 aastat, mis omakorda ei jää alla tavalistele tööstusrobotitele.

 

MELFA Assista cobot RT Visualbox tarkvara

Kiire integratsioon teie tootmisprotsessi

Coboti seadistus on lihtne ja kiire, kuna posititsioone saab õpetada käsitsi, kasutades roboti peal olevat kontrollpaneeli, lõplik programmi kokkupanek toimub väga lihtsa RT Visualbox tarkvara abil, mis kasutab blokkskeemi põhimõtet. Robot on varustatud LED-indikaatoriga, mis annab ülevaate sellest, mis olekus robot antud hetkel on.

Assista ei vaja eraldi Safety Controllerit, kuna komplekti kuuluv Safeplus moodul toetab ohutuse jälgimise funktsioone, ning mille külge võib ühendada sellised turvaelemendid nagu stopp nuppud, turvakardinad, laserskänner või signaaltorn.

Valikuline versioon H1-määrdega võimaldab Assista kasutamist toidu- ja meditsiinikeskkonnas.

Vastupidav ning pika elueaga

Melfa Assista on arendatud tööstusroboti baasil, kasutades kõige uuemaid tehnoloogiad. See teeb temast väga vastupidava koostööroboti, elueaga kuni 30 aastat.

Turvaline koostöö

Melfa Assista on võimeline töötama nii tööstusliku kui ka koostöörobotina, kuna ta on tehtud kooskõlas ISO:TS15066 standardiga ning vastab kõigile koostööroboti nõuetele.

Väga täpne, kiire ning kaugele ulatuv abiline

Tänu uue ajastu servoajamitele on Melfa Assista täpsus +/- 0.03 mm, kiirus kuni 1000 mm/s (koostöö režiimis kuni 250 mm/s) ning maksimaalne ulatuvus on 910 mm.

Programmeerimine ei vaja eelnevat kogemust ega erilise teadmisi

Tänu uuele RT VirtualBox tarkvarale on roboti programmeerimine väga lihtne. Robotile võib õpetada vajalikud positsioonid kas robotil olevale juhtpaneeli või siis RT VirtualBox tarkvara abil.

Visuaalne tagasiside

Robot on varustatud LED-indikaatoriga, mis kajastab roboti olekut/töö režiimi reaalajas.

Sobib meditsiinivaldkonda ja toidutööstusesse

Valikuline versioon H1-määrdega võimaldab Melfa Assista kasutamist toidu- ja meditsiinikeskkonnas.