Electrobit OÜ is authorized distributor of Mitsubishi Electric Factory Automation
Electrobit - Reduktorid: Reduktorid servomootoritele

Reduktorid

Väikese lõtkuga ülekanded täpseks positsioneerimiseks ja kiiruse hoidmiseks.

Servoajam ei ole täiuslik ilma täpse reduktorita. Reduktori väike lõtk, kõrge kvaliteet ja täpne sobitusplaat servomootorile tagavad ideaalse mootori ja mehaanika koostöö.

Electrobit pakub servoajamitele Wittensteini reduktoreid, mida toodetakse Saksamaal. Wittensteini reduktor on väga kõrge kvaliteediga ning tarnitakse koos servomootori adapteriga, et sobitada mootor ja reduktor omavahel ideaalselt kokku. Valikus on väikese ja väga väikese lõtkuga reduktorid. 

Wittenstein planetaarreduktor

Planetaarreduktor teostab mehhaanilist ülekannet ühe telje ulatuses. Planetaarreduktorid võivad olla ühe- või mitmeastmelised. Wittenstein planetaarreduktorid on saadaval erinevates variatsioonides, alates alpha Base klassist ja lõpetades alpha Premium klassiga.

CP sarja planetaarreduktor on madalama täpsusklassiga (kuni 20 arcmin) ja alumiiniumkorpuses (väiksema võimsustihedusega).  

Kuigi uus ja juba kõige populaarsem NP reduktor kuulub alpha Value klassi, on tema täpsusklass alla 8 arcmin. NP sarjal on mitu alamsarja, mille reduktorid on ühel või teisel moel parendatud. Näiteks, NPS, NPL ja NPR reduktoritel on tänu parematele laagritele suurem taluvus aksiaal- ja radiaalkoormusele. NP reduktorid asendavad LP+ sarja.

HDV ja HDP planetaarreduktorid on mõeldud meditsiini- ja toiduainetööstustele, kus on kõrgendatud hügeeni ja puhtuse nõuded ning peab olema kõrge korrosioonitaluvus. Nende reduktorite kaitseklass on IP69K ja nad omavad EHEDG-, FDA- ja NSF sertifikaate.

Tutvu kogu planetaarreduktorite valikuga Wittensteini lehel.