Electrobit OÜ is authorized distributor of Mitsubishi Electric Factory Automation
Electrobit - MELSERVO-J4 (MR-J4) servoajamid: Mitsubishi MR-J4 servomootorid ja võimendid

MELSERVO-J4 (MR-J4) servoajamid

0,1 kuni 22 kW

MR-J4 servoajamid on nii rohke kaasaegse, aga ka tulevikule mõeldud funktsionaalsusega, mis suuresti optimeerib servomootori ja masina koostööd.

Mitsubishi Electric MR-J4 servoajameid iseloomustab eelkõige lihtsus häälestamisel, töökindlus ja ülim täpsus. Servovõimendid on saadaval 1, 2 ja 3 telje juhtimiseks, toitepingega 230 ja 400 VAC.

MR-J4 sarjas on järgimsed servomootorid:

  • Tavalised servomootorid (rotary servo motor)
  • Lineaarsed servomootorid, lineaarmootorid (linear servo motor)
  • Otsemootorid - servomootorid, mis ei vaja reduktoreid (direct drive servo motor)

Rohke funktsionaalsus

Mitsubishi Electric on lisanud uude MR-J4 servovõimendisse palju kasulikke fuktsioone, mis lihtsustavad servoajami häälestamist ning optimeerivad kogu süsteemi tööd.

Lihtne häälestada

Kui varem tuli palju vaeva näha selleks, et servomootor ja mehaanika omavahel sujuvalt tööle hakkaks, siis nüüd MR-J4 servovõimendi "online auto-tune" ja automaatse vibratsiooni optimeerimise funktsioonid teevad ajami esmakäivitamise väga lihtsaks ja mugavaks. 

Tööseisakute välistamine

MR-J4 servovõimenditel on täiuslik kontroll enda jõu- ja juhtahela üle ning annab varakult teada, kui mõne komponendi eluiga peaks otsa saama. Sellega sisuliselt välistatakse, et MR-J4 servoajam põhjustaks ootamatuid tööseisakuid.

Suurendatud täpsus     

MR-J4 sarja servomootor on varustatud 22-e bitise ABS enkoodriga, mis tagab positsioneerimistäpsuse 4 194 304 pulssi pöörde kohta. 

Vibratsioon kontrolli alla!

Erinevad vibratsiooni käsitlevad funktsioonid summutavad vibratsiooni juba selle tekke alguses resonantsi vältimiseks.

Turvalisus eelkõige

MR-J4 servoajamite väljatöötamisel on suur rõhk pandud turvalisusele. Mitsubishi MR-J4 võimendi on varustatud mitmete turvafunktsioonidega nagu STO (lisamooduliga ka SSM, SS1, SBC, SLS).