Electrobit OÜ is authorized distributor of Mitsubishi Electric Factory Automation
Electrobit - GX Works 3 tarkvara: Mitsubishi GX Works 3 tarkvara

GX Works 3 tarkvara

Mitsubishi MELSEC-iQ-F ja IQ-R sarja kontrollerite programmeerimise tarkvara GX Works 3 võimaldab programmeerida FB, ST ja Ladder keskkondades.

Mitsubishi GX Works 3 on edasiarendus GX Works 2 tarkvarast, sisaldades mitmeid täiendusi ja uusi võimalusi programmeerimise lihtsustamiseks ja jälgimise ülevaatlikuse parandamiseks. Lisatud on palju uusi funktsionaalplokke.

Mitsubishi GX Works 3 on saadaval ainult MELSEC-iQ-F sarjale või MELSEC-iQ-F, MELSEC-L, MELSEC-Q ja MELSEC-iQ-R sarjade kontrolleritele (täisversioon).

GX Works 3 toetab kolme IEC 61131-3 programmeerimiskeelt ning sisaldab ka Ladder keskkonda.

Ladder tüüpi keskkond

Võimaldab vähendada programmivigu ja lihtsustab releede ajastuse seadete tegemist. Programmeerimine on lihtne ja kiire.

FBD keskkond

Võimaldab hallata releede tähiseid ja erifunktsioone IEC61131-3 programmeerimiskeele põhiselt. Kasutajaliides on lihtne ja lubab kasutada teistes programmeerimiskeskkondades koostatud programme.

SFC keskkond

IEC 61131-3-ga kaasnev lihtsalt kasutatav tarkvara NY SFC (Sequential Function Chart) ehk järjestikfunktsioonide kaart mitmesuguste tööoperatsioonide haldamiseks ja süsteemi veatuvastuseks (ainult iQ-R kontrolleritele).

ST keskkond

Kas ehitada üles uus või taaskasutada vana? IEC 61131-3 standardit järgiva struktureeritud teksti keskkonnas saate importida eelmiste programmide elemente ja luua ka oma funktsiooniplokke.

Struktureeritud teksti funktsiooni kasutav keskkond lihtsustab tunduvalt arvutusi ja andmehaldust.

Intelligent Function Module keskkond

Loogiline ja lihtsa kasutajaliidesega programmeerimiskeskkond. Üha enam iQ Platformi erimooduleid häälestatakse rippmenüüdega.

GX Works 3 abil installitakse failid rakendusse automaatselt. Nad konfigureerivad analoog-, temperatuuri- ja PID-moodulid ning muu loogilisemaks ja lihtsamini arusaadavaks. Näiteks analoogsisendi lugemiseks ei lähe tarvis mingit juhendit või PLC-koodi. Selle asemel laaditakse konfiguratsioon juhtimiskeskusesse alla parameeterfailina ja see täidab paralleelselt rakendusprogrammi ülesannet.

Mitsubishi Electric GX Works 3 tarkvara on tasuline. Küsi ja me kindlasti teeme hea pakkumise.

Kui juba tarkvara on ostetud, siis viimase versiooni saad siit: link

NB! On vaja registreerida My Mitsubishi kasutajaks!